VÍTEJTE U BETTY V E-SHOPU!
menu | |

Yope sprchový gel - třezalka

179 Kč
Velikost
tabulka velikostí
Barva
přidat k oblíbeným
Popis zboží
Kosmetika Yope je vytvořena z lásky pro originální a přírodní produkty, ale i pro krásné a inovativní vůně. Sprchový gel Yope s vůní třezalky tečkované bude vaši pokožku během sprchování regenerovat a skvěle se o ní starat. Jeho unikátní vůně je směsí hřejivých tónů, sladkých akordů a kořeněného aroma. Skvěle ji můžete kombinovat s pečujícím tělovým mlékem Yope. No a co dál? Vypadá skvěle a při každém použití se ve sprše usmějete, protože jeho rafika je tak skvělá a originální.

Sprchové gely Yope jsou vymyšleny tak, aby měly jednoduché leč účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v dnešní kosmetice. Obsahují nejjemnější čistící složky a přírodní rostlinné extrakty. Zároveň mají neutrální pH, díky čemuž nezpůsobují podráždění ani vysoušení a jsou tak vhodné i pro velmi citlivou pokožku.

Jak pečuje sprchový gel s výtažky z třezalky o vaše drahocenné tělo?
Sprchový gel Yope obsahuje přírodní výtažky třezalky tečkované. Z jakého důvodu? Důvodem jsou antibakteriální a omlazující účinky, které zároveň podporují obnovení kožních buněk. Třezalka vám dodá ještě něco navíc. Na konci každého náročného dne se postará o relax a skvělou náladu.

Pečlivě vybrané jemné čistící látky obsažené ve sprchovém gelu zanechají vaši pokožku čistou a jemnou.

Krásná vůně vás zahalí do neviditelného závoje, který si odnesete z koupelny a vaše pokožka zůstane hydratovaná, pružná a heboučká.

Pár slov o třezalce tečkované
Třezalka tečkovaná, jinak známá jako bylina Svatého Jana, je léčivá rostlina, která se divoce nachází na území Evropy, Ameriky, Asie a severní Afriky, třebaže v některých zemích je považovaná za plevel.

V oboru lékařství se třezalka využívá již po staletí a zmínky o jejím využití jsou dochovány z dob Starověkého Řecka či středověku, kdy byla považována za magickou rostlinu, která chránila před zlem a také nemocemi. V medicíně se dnes využívají především její protizánětlivé, dezinfekční a také antidepresivní účinky. V kosmetice je pak často využíván třezalkový olej či extrakt, který působí hojivě na poškozenou pokožku.

93 % přírodních surovin
Sprchový gel s vůní pelargónie od Yope obsahuje 93 % přírodních surovin, které jsou jen minimálně zprocesované. Neobsahuje minerální oleje, parabeny, silikony, PEGy či umělá barviva ani SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate), které jsou běžné v konvenční kosmetice, ba nezřídka i v té přírodní. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO).

Všechny ingredience jsou voleny tak, aby byly zdravé pro pokožku a zároveň přátelské k životnímu prostředí. I proto lze sprchový gel používat i v případě, že máte citlivou pokožku. A samozřejmě jsou vhodné i pro děti, které si určitě zamilují jejich roztomilou grafiku.

Přípravky Yope jsou vhodné i pro Vegany. Neobsahují totiž živočišné suroviny, ani nebyly testované na zvířatech!
 
Sdílejte s ostatními
| |