VÍTEJTE U BETTY V E-SHOPU!
menu | |

Yope sprchový gel - květ lípy

179 Kč
Velikost
tabulka velikostí
Barva
přidat k oblíbeným
Popis zboží
Kosmetika Yope je vytvořena z lásky pro originální a přírodní produkty, ale i pro krásné a inovativní vůně. Sprchový gel s omamnou vůní květu lípy obsahuje přírodní výtažky a nejjemnější čistící látky. Vaše tělo i koupelnu zahalí do příjemné vůně připomínající začátek léta a prázdnin, sladké dětství či první lásky a polibky pod lípou. Je vhodný pro každodenní péči o tělo a zanechá vaši pokožku hydratovanou, pružnou a krásně hebkou. 

Skvěle ho můžete kombinovat s pečujícím tělovým mlékem Yope. No a co dál? Vypadá skvěle a při každém použití se ve sprše usmějete, protože jeho grafika je tak skvělá a originální.

Sprchové gely Yope jsou vymyšleny tak, aby měly jednoduché leč účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v dnešní kosmetice. Obsahují nejjemnější čistící složky a přírodní rostlinné extrakty. Zároveň mají neutrální pH, díky čemuž nezpůsobují podráždění ani vysoušení a jsou tak vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Používat jej mohou i děti.

Jak se stará sprchový gel s omamnou vůní květu lípy o vaše tělo?
Sprchový gel obsahuje přírodní výtažky lípy velkolisté, heřmánku a měsíčku. Proč? Protože mají protizánětlivý, zklidňující a hydratační účinek. Pečlivě vybrané jemné čistící látky obsažené ve sprchovém gelu zanechají vaši pokožku čistou a jemnou. Originální vůně po sprše setrvá na vašem těle a vaše pokožka zůstane vláčná, pružná a krásně hebká.

Koupí řady Yope květ lípy přispějte na dobrou věc!
Yope se prodejem této řady rozhodl podpořit záchranu včel v Polsku. Procento tržeb z prodeje této série s květem lípy daruje nadaci Laka, která působí na několika úrovních. Edukuje děti i dospělé, podporuje místní komunity, pečuje o rostliny a hmyz a zároveň vysazuje nové louky, na kterých mohou brouci, motýli či mravenci spokojeně žít. Výsadbou květinových luk pak umožňuje včelám opylovávat květy na spoustě míst v Polsku.

93 % přírodních surovin
Sprchový gel s vůní květu lípy od Yope obsahuje 93 % přírodních surovin, které jsou jen minimálně zprocesované. Neobsahuje minerální oleje, parabeny, silikony, PEGy či umělá barviva ani SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate), které jsou běžné v konvenční kosmetice, ba nezřídka i v té přírodní. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO).

Všechny ingredience jsou voleny tak, aby byly zdravé pro pokožku a zároveň přátelské k životnímu prostředí. I proto lze sprchový gel používat i v případě, že máte citlivou pokožku. A samozřejmě jsou vhodné i pro děti, které si určitě zamilují jejich roztomilou grafiku.

Přípravky Yope jsou vhodné i pro Vegany. Neobsahují totiž živočišné suroviny, ani nebyly testované na zvířatech!
Sdílejte s ostatními
| |