VÍTEJTE U BETTY V E-SHOPU!
menu | |

Yope sprchový gel - pelargónie

179 Kč
Velikost
tabulka velikostí
Barva
přidat k oblíbeným
Popis zboží
Kosmetika Yope je vytvořena z lásky pro originální a přírodní produkty, ale i pro krásné a inovativní vůně. Sprchový gel Yope s vůní pelargónie (čili gerania) se postará o vaši pokožku během sprchování svým zklidňujícím a antibakteriálním účinkem. Vůně sprchového gelu Yope s pelargonií je povzbuzující, lehká, osvěžující a doplněná špetkou sladkého doteku. Bude vám jednoduše připomínat letní citrusový sorbet. Dodá spoustu svěžesti a pozitivní energie. A to za to stojí.

Skvěle ji můžete kombinovat s pečujícím tělovým mlékem Yope. No a co dál? Vypadá skvěle a při každém použití se ve sprše usmějete, protože jeho rafika je tak skvělá a originální.

Sprchové gely Yope jsou vymyšleny tak, aby měly jednoduché leč účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v dnešní kosmetice. Obsahují nejjemnější čistící složky a přírodní rostlinné extrakty. Zároveň mají neutrální pH, díky čemuž nezpůsobují podráždění ani vysoušení a jsou tak vhodné i pro velmi citlivou pokožku.

Jak se stará sprchový gel s výtažky z pelargónie o vaše tělo?
Sprchový gel Yope obsahuje přírodní výtažky z pelargónie. Z jakého důvodu? Jelikož má antibakteriální a zklidňující účinky.

Pečlivě vybrané jemné čistící látky obsažené ve sprchovém gelu zanechají vaši pokožku čistou a jemnou.

Originální citrusová vůně po sprše setrvá na vašem těle a vaše pokožka zůstane hydratovaná, pružná a krásně hebká.

Trocha informací  o pelargónii
Pelargónie (nazývaná také jako muškát) je okrasná a léčivá rostlina, která zdobí nejedno okno či balkon. Původem je však z teplých oblastí Afriky, kde je pro ni ideální podnebí. I pelargónie však své využití našla již ve starověkém Řecku a Egyptě, a to především k hojení ran či díky pozitivním účinkům na pleť.

Květy pelargónie jsou často využívány pro svou svěží vůni jako součást parfémů, ale také v kosmetice díky svým zklidňujícím a protizánětlivým vlastnostem.

93 % přírodních surovin
Sprchový gel s vůní pelargónie od Yope obsahuje 93 % přírodních surovin, které jsou jen minimálně zprocesované. Neobsahuje minerální oleje, parabeny, silikony, PEGy či umělá barviva ani SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate), které jsou běžné v konvenční kosmetice, ba nezřídka i v té přírodní. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO).

Všechny ingredience jsou voleny tak, aby byly zdravé pro pokožku a zároveň přátelské k životnímu prostředí. I proto lze sprchový gel používat i v případě, že máte citlivou pokožku. A samozřejmě jsou vhodné i pro děti, které si určitě zamilují jejich roztomilou grafiku.

Přípravky Yope jsou vhodné i pro Vegany. Neobsahují totiž živočišné suroviny, ani nebyly testované na zvířatech!

 

Sdílejte s ostatními
| |