VÍTEJTE U BETTY V E-SHOPU!
menu | |

Značky

Filtry
Značka
Velikost
Barva
Cena

Ve firmě Scotch & Soda si přejí, aby lidé milovali oblečení a užívali si jej, a proto vytváří skvělé kousky, které vyhovují snad každému. Myslím, že se jim to daří, protože naše rodina se v jejich kolekci vždy najde. Scotchka [Skočka], tak jí říkáme u nás doma, je bohatá na detaily, klade důraz na kvalitu materiálů a zpracování. Návrháři společnosti Scotch & Soda nehledají inspiraci v dálkách, ale v běžném životě. V tom, co se lety osvědčilo a je vyzkoušené. Míchají klasiku s extravagancí a vplouvají do tajů vintage z celého světa.  

Tradice značky Scotch & Soda sahá do 80. let, avšak módní značka založená v Amsterodamu, jak ji známe dnes, vzniká v roce 2001, kdy se tři noví majitelé spojili a přinesli ke stolu enthusiasmus zkušenosti a společnou lásku dělat skvělé oblečení. Na jaře 2002 už byla první kolekce Scotch & Soda na trhu a v roce 2008 ji následoval Scotch Shrunk, což je chlapecká kolekce.  Ta získala neskutečný ohlas, a tak  šla ve svých myšlenkách Scotchka dál a na jaře 2010 byla na světě krásná dámská kolekce Maison Scotch, do které jsem se já osobně zamilovala. A co je na Maison Scotch tak krásné? Mísí totiž klasický francouzský styl a dodává nádech silných prvků pouličního stylu. A to jsem já, Betty.

Na konci roku 2010 byl vznikl první parfém Scotch & Soda, který se prodává pod názvem Barfly. U nás na eshopu jej bohužel nemáme. A co nám ještě chybí? Malá sestra R'Belle, na kterou se dostalo na jaře 2011. Je to oblečení pro malé moderní dívky. Nejmladší a nejambicióznější projekt společnosti Scotch & Soda Amsterdams Blauw se objevil v prosinci 2010 a já doufám, že vám jej brzy představíme i u nás v obchůdku. Jedná se o kompaktní, vysoce profilovanou džínovou kolekci, která se na trhu jen tak nevidí.

Betty o Scotch & Soda a Maison & Scotch: Mám ráda jejich kombinaci klasiky a neotřelých doplňků. Líbí se mi propracovanost do detailů, kdy ohrnete košili a manžeta má jinou barvu. No a taky jejich řetízky k topům. Kde dostanete triko a k němu řetízek? U nás, u Scotchky.
Zaxy
jsou staré Melky. Tedy boty Mel jsou nové Zaxy. Víte, jak to myslíme? Zaxy jsou značkou, která patří pod brazilskou známou firmu Melissa. Měkké plastové boty jsou určené pro ženy a dívky milující zábavu a módu. Jejich design je často odvážný, výrazný a hlavně krásný. Každá bota je propracována do detailu a pyšní se něčím extra. Vzrušující sortiment Zaxy zahrnuje řadu barevných měkkých balerín, žabek, hlinek a sandálů. Jejich stálicí je Zaxy Pop Heart. Srdíčkové krásky, které nikoho nenechají chladným. No a co je na nich nejvíc boží je asi to, že jsou 100% recyklovatelné, vyráběné v jednom z nejvíce ekologickém závodě v Brazílii a jsou vegan friendly <3. Co víc si přát? Asi větší botník.

Betty o Zaxy: Nejprve jsem z relaunche bot Mel nebyla nadšená, ale díky invovacím podrážky a stélky bot, mě Zaxy oslovily ještě větší vášní. Jsou neotřelé a někdy si je musí najít cestu k odvážným majitelkám. Mít alespoň jedny v botníku je pro mě nutnost. Nejlepší na nich je, že se jen tak nezničí a dají se lehce udržovat.Mel jsou boty do nepohody, které každé z nás svým hravým designem zvednou náladu. Jsou barevné, bláznivé, ale i elegantní a mají něco navíc. Boty Mel totiž voní. Voní jako ovocná žvýkačka a každý si jich zaručeně všimne. Mel jsou mladší sestřičkou bot Melissa, proto i jejich celý název Mel dreamed by Melissa. Všechny oblíbené kousky Melissa se objeví u Melek. Boty Mel jsou vyrobené ze 100% recyklovatelného materiálu zvaného Melflex. Takže krásně vypadáte a zároveň šetříte přírodu. Boty Mel jsou nyní Zaxy.

Betty o Mel: Melek mám plný botník. Ať už to jsou balerínky se srdíčky, sandále se sovou nebo motýlem. Všechny je mám už pět let a stále je nosím a nejsou zničené.


TITOT je polská značka, založená v roce 2014, nabízející originální, vysoce kvalitní capáčky, oblečení a doplňky v barevném a módním provedení pro děti. Všechny výrobky TITOT jsou vyráběny ručně v Polsku z kvalitních tkanin dovážených z USA. Všechny materiály použité v TITOT produktech jsou certifikovány Oeko Tex Standard 100 (schválené pro přímý kontakt s citlivou pokožkou kojenců a dětí). Barevné a stylové capáčky od TITOT jsou pro vaše děti dokonalým doplňkem. Mohou je nosit každý den doma, venku na oslavu narozenin nebo na cestách. Jsou také ideální do kočárku, nosítka či šátku. Jejich rozmanitost si zamilujete.

Betty o TITOT: Capáčky a čepičky Titot jsou vyrobené ze super materiálů. Baví mě na nich jejich měkkost a variabilita vzorů.