OUATE Paris dětská přírodní kosmetika

OUATE Paris dětská přírodní kosmetika

Vzkvétající trh přírodní péče o pleť není věnován výhradně ženskému sektoru. Již nějakou dobu vnímám, že počet značek péče o pleť pro děti pěkně roste, a tak jsem se rozhodla jednu z nich představit v našem obchůdku. Musím říct, že jsem se zamilovala a naši kluci také. Šlehačka už 2x padla za vlast. My jsme totiž produkty testovali ještě před tím, než jsem se pro značku rozhodla.

Objevte s námi OUATE Paris, novou francouzskou značku pleťové péče, kterou u nás doma milujeme.

OUATE Paris založila Astrid Maudui, maminka čtyř dětí, která se zajímala o to, co svým dětem v péči může dát s klidným svědomím na pokožku. Chtěla vytvořit produkty, které budou nejen čisté a určené jejich pleti, ale i zábavné. Přesně takové, jaké nyní jsou.

Sama Astrid o značce říká: „Moje máma mě jako dítě zasvětila do tajů zdravé, vyčištěné, vyživené a chráněné pokožky. Jelikož jsem se sama stala matkou, zajímalo mě, jak v dnešní době, v prostředí, které je stále agresivnější a znečištěné, chránit dětskou pokožku?

Mnozí dermatologové a lékárníci mě naučili, že ve věku od 4 do 11 let je pokožka obzvláště zranitelná, protože se stále vyvíjí. Tváří v tvář tomu, že moje děti odmítly nadále používat dětské produkty, které jim již nevyhovovaly, jsem se zdráhala používat přípravky určené pro teenagery nebo ještě hůře, produkty dospělých, které by mohly být příliš koncentrovány.

Produkty, které jsem hledala, musely obsahovat přírodní receptury, bez nepříjemných látek. Museli být testovány pod pediatrickou a dermatologickou kontrolou, protože jsem potřebovala jistotu. Tyto produkty musely potěšit i mé děti, které vždy očekávají zábavu a musely mít přizpůsobenou ergonomii pro různá stadia jejich vývoje. Nakonec je bylo nutné schválit zdravotníky.  Zvláštní je, že žádný produkt na trhu nesplnil má očekávání.

Proto jsem se rozhodla shromáždit tým specialistů, kteří pomohli vyvinout to, co považuji za jedinou řadu produktů péče o pleť, speciálně navržené pro děti ve věku od 4 do 11 let.“

OUATE Paris není jen řada produktů péče o pleť pro děti, ale byla navržena tak, aby ji mohly používat i samotné děti. Učí je správným návykům péče o pleť již od útlého věku, protože od nynějška se o ně nestarají jen rodiče, ale i samotné děti!

Abychom děti mohli vést a podporovat v jejich samostatnosti, uvádí OUTE šest klíčových hodnot, které jsou rozhodující pro dětský rozvoj a které tvoří základ filozofie značky:

  1. Sebepoznání:

Kůže, orgán fungující jako rybníček receptorů pro vnější svět, nabízející jedinečný pocit dotyku. Naučit se o ni pečovat od útlého věku je velmi důležité, protože si tak děti osvojí chránit pleť, hydratovat ji a cítit se komfortně.

Mezi 4. a 11. rokem věku se na dětské pokožce stále vytváří hydrolipidický film. Je zranitelný a potřebuje každodenní hydrataci a ochranu. Díky každodenní rutině OUATE podporuje a vede děti jednoduchým a hravým způsobem, aby si uvědomily svou pleť. Objevují, jak se cítí prostřednictvím produktů, které jsou vyrobeny z ingrediencí přírodního původu a obsahují pouze to, co je pro jejich pokožku nezbytné.

Díky objevování nových textur si vychutnávají vjemy, které v nich probouzejí zvědavost, a mohou se tak začít otevírat světu a lépe poznávat sami sebe.

  1. Sebeúcta a péče o sebe:

Péčí o sebe získáváme důvěru a sebeúctu. Je to ctnostný kruh, který posiluje naši vnitřní bezpečnost.

Produkty péče o pleť OUATE jsou vhodné pro každého a jsou součástí života našich dětí. Stávají se radostným a uklidňujícím zvykem, který přispívá k jejich fyzickému a psychickému rozvoji. V každodenním životě dítěte, rutina stabilizuje, strukturuje měřítka, uklidňuje a učí dítě, jak se starat o sebe a svou pokožku.

Společné předávání těchto rituálů a sdílení gest posiluje jejich identitu a zvyšuje sebevědomí. Postupně získávají na sebevědomí a chtějí používat své produkty sami. Jsou hrdí na sebe, na to, že vše zvládnou sami.

A nezapomeňte je povzbuzovat, gratulovat jim, ukazovat jim, čeho dosáhli, protože to je učí milovat sami sebe. Tím, že je vedeme k tomu, aby si uvědomili, kdo jsou a co se jim líbí, budují svou vlastní identitu.

  1. Asertivita:

Když se prosadíme, uvědomíme si své potřeby a svou individualitu.

Kosmetika OUATE byla navržena s dětmi tak, aby se stala parťákem a vyrůstala s nimi. Kosmetika, která sleduje jejich vkus a která je spojena s jejich smyslovým vývojem.

Děti se během svého vývoje stávají nebojácnými, zvědavými, autonomními, snílky a jejich osobnost to potvrzuje.

Něžné barvy všech produktů jim připomínají sladkost a veselost. Péče je rozdělena pro chlapce a dívky a jejich vůně si vybírali při tvorbě děti samotné.

  1. Pocit úsilí prostřednictvím příjemné rutiny:

Snaha o něco, dítě učí prozkoumávat jeho vlastní schopnosti, čelit nepřízni osudu a být na sebe hrdí, jakmile je akce dokončena.

Protože se každodenní rutina může stát lehce svazující, OUATE vyvinula produkty péče o pleť, kde nejsou běžné textury.

U OATE děti najdou: gelovou texturu jako kopeček zmrzliny, krémovou texturu jako šlehačku s vanilkou, texturu šlehačky, pěnovou texturu jako mušelínový krém...

Při péči o sebe a svou pleť si hrají, učí se a baví se. Rutina péče o pleť je přizpůsobena zábavným a šťastným chvilkám.

  1. Žijte spolu:

Rodina roste společně, my rodiče se vyvíjíme s dětmi. Společně postupujeme, stáváme se shovívavějšími. Každý den se učíme od našich dětí, stejně jako se ony učí od nás. Skrze jejich bystrý smysl pro pozorování předáváme hodnoty a jsme jim příkladem.

„Nedědíme Zemi od našich rodičů, půjčujeme si ji od našich dětí. »

Antoine de Saint-Exupéry.

Pro naše děti, jejich budoucnost a budoucí generace se OUATE od svého vzniku zavázala respektovat a chránit naši planetu a hlásí se k přístupu ekodesignu.

Značka usiluje o integraci surovin z udržitelných sektorů do každého z produktů. Vybírá recyklované inkousty a obaly, které mají velmi omezené komponenty a zároveň zajišťují jejich recyklovatelnost.

Protože nikdy nelze nic považovat za samozřejmost, uvědomujeme si, že ekologie je každodenní práce, ve které se můžeme zlepšovat jen společně.

Každý den se učíme, snažíme se být lepší než včera a stále se zlepšujeme.

  1. Podívejte se na život z té lepší stránky:

Pod naší dospěláckou skořápkou stále zůstává ona jiskřička upřímnosti, která by se ráda čas od času vrátila do dětství, a tak si tyto vzácné chvíle s našimi dětmi užijme a vychutnejme si je.

Prostřednictvím produktů péče o pleť OUATE žijeme naplno přítomným okamžikem, vychutnáváme si kouzlo dětství, usmíváme se na život, smějeme se, užíváme si pár chvil lehkomyslnosti, přijímáme, že nikdy není všechno dokonalé a budujeme vzpomínky.

Vychutnejte si krémovitost Čistící šlehačky, nechte se pohltit polibky po aplikaci My Kissing Potion, cítíte se ještě odvážněji při nošení Mého odvážného krému ... Produkty péče o pleť OUATE šťastně zapadají do života rodiny, jsou sdíleny mezi sourozenci podle jejich věk, jejich potřeby a cestují spolu s dětmi na tomto fantastickém výletu, kterým je dětství.

Pro děti s dětmi, to je OAUTE. Kosmetika, oceněná mnoha cenami i u nás doma.