ZNAČKY

booso

Společnost booso je „továrna“ na oblečení a doplňky pro děti. Kolekci od kolekce tvoří dva architekti, rozšiřují svůj tým a snaží se vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům.

 Produkty, které booso vytváří, jsou zaměřeny na nejmladší trendsettery a nově i pro jejich maminky. Myšlenkou labelu je vytvářet jednoduché, ale zároveň dekonstruktivní a originální formy v jednotných barvách. Velkou pozornost věnujeme výběru materiálů, povrchovým úpravám, které zdůrazňují jednoduchost a moderní povahu booso. Naší obchodní značkou je hlava buvola, díky které je oblečení výrazné a snadno rozpoznatelné.

Každý den při vytváření značky booso jdeme za svými sny ...

bow
Duha je láska. 
Duha je radost.
Duha je štěstí.
bow duhy jsou české, ručně vyráběné dekorace do pokojíčků a nejen tam. Vyrábíme je v Podkrkonoší, kde vznikají pod rukama mé maminky, která se v duhové kráse našla.

Claude & Co

Claude & Co prodává oblečení pro kojence, děti a oděvy pro dospělé, navržené a vyvinuté ve Spojeném království zakladatelkou Abi a vyráběné v Portugalsku a Indii z nejkvalitnějších organických látek s maximálním důrazem na detail. 

Abiina zkušenost, která pracovala jako nákupčí pro maloobchodního prodejce ve Spojeném království na genderově specifických rolích a odděleních, v ní vyvolala pocit, že v nabídce je velká mezera. Vzhledem k tomu, že standardní „unisex“ novorozenecké oblečení je bílé, věříme, že když neznáte pohlaví vašeho miminka, nemělo by to znamenat, že se musíte držet jednobarevného oblečení.

Fabelab

Fabelab založila vášnivá architektka Michaela v Kodani. Fabelab se specializuje na bytový textil a doplňky pro děti a ví, jak spojit zábavu a funkčnost. Michaela si přála vytvořit řadu produktů, které budou nejen příjemné pro dospělé, ale také zábavné pro děti. Fabelab produkty zvou děti ke hře; jejich ložní souprava se kouzelně promění v superhrdinskou pláštěnku nebo origami ptáka a vzbuzuje u dětí představivost. Fabelab hračky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních materiálů s velmi skandinávským designem, tak aby byly vaše malé příšerky šťastné.

Fabliek

Fabliek je hravá dětská značka z Pólska, která se věnuje výrobě dek z organické bavlny. Jejich zásadou je kvalita a jemný design se severským nádechem. Vše je tvořeno funkčně a s ohledem na naši planetu. Fabliek je láska. Je první dekou pro vaše nejmenší, se kterou si budou vozit domov všude, kam s dekou pojedete.

Frank Fruties

Tyto gummies jsou vyrobené z pravého ovoce a obohacené o pečlivě vybírané vitamíny a minerály. Receptury jsou navrženy tak, aby byly nejen vynikající chuti, ale aby byly i skutečně prospěšné pro vaše zdraví. A co víc, Frank Fruities můžete konzumovat bez nutnosti je zapíjet vodou nebo je kombinovat s jídlem, což z nich dělá praktického a chutného společníka pro vaši každodenní dávku vitamínů.

Frank Fruities se pyšní tím, že jsou prvními gummies (želé vitamíny) certifikovanými Švýcarským vitamínovým institutem, a navíc byly oceněny jako nejchutnější vitamíny na světě.

Frigg
V severské mytologii je bohyně Frigg spojována s prozíravostí a moudrostí, a tak není divu, že je také bohyní matek. Jako milující a pečující božstvo si vážila svých dětí a snažila se je za každou cenu chránit.

Frigg o sobě říká: "Inspirováni jak jejími příběhy, tak elegancí skandinávského designu, jsme brzy vytvořili FRIGG, řadu dánských výrobků pro miminka, které hladce a stylově zapadají do našeho každodenního života. Všechny naše produkty jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a krásu – a určené k podpoře zdraví a pohody dětí. Doufáme, že díky čistým liniím, teplým barvám a netoxickým materiálům mohou naše produkty přinést klid a krásu vaší rostoucí rodině."

Grech & Co.

Grech & Co. je dánská značka produktů pro děti a ženy, které potěší pestrými barvami, vzory i přírodními materiály. Mezi produkty Grech & Co. Patří především brýle, krásná kousátka z přírodního dřeva a silikonu, sponky do vlasů, punčocháče pro děti, holínky a deštníky.

Jeej DESIGN

Jeden design, jedna barva - to jsou JEEJ design produkty pro celou rodinu, abyste spolu krásně ladili kamkoli půjdete.

JEEJ design je nová slovenská značka, která si staví na kvalitě a svým zaměřením pro celou rodinu dává možnost pocítit pohodlí a příjemný pocit z nošení tak každodenních produktů.

Prokráčejte dnem jako v bavlnce ... Zda se jedná o jednoduché designové modely "Basic" nebo specifické designové kolekce, všechny si zakládají v první řadě na poskytnutí kvality složení. 100% bavlna, příměsi Aloe Vera a ionty stříbra dodávají jednotlivým modelům významné přidané hodnoty, které si zamilují nejen lidé s alergiemi nebo trápící se atopickým ekzémem.

LIEWOOD

LIEWOOD je dánská značka produktů pro rodiny a děti s krásným designem, barvami a nejlepší kvalitou zpracování. Jejich ambicí je: slow living – vytvářet produkty, které vydrží po generace. 

LIEWOOD vytváří nádherné produkty pro děti a rodiny. Vyznačuje se nekompromisním a etickým přístupem k výrobě, založeným na ohleduplnosti k životnímu prostředí a zaměstnancům, kteří se na celém procesu podílejí.

Tkaniny LIEWOOD jsou vyráběny v továrnách označených certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard). Všechny produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, vycházejících ze silných hodnot, hlubokých znalostí a zkušeností zakladatelů společnosti. Liewood nabízí nejprodávanější bryndáčky s dlouhým rukávem, termoláhve, bio textilie, jako jsou osušky, ale také doplňky k jídlu a pití, hračky, plavky, bazény, kousátka, noční lampičky a mnoho dalšího.

Little Otja

Little Otja je slovinská značka bytových dekorací pro moderní rodiny a každého, kdo chce do svého života vnést dotek hravosti. Jejich práce je založena na kvalitním designu a pečlivě promyšlených produktech. Podporují využití představivosti a snaží se dětem předat smysl pro krásu. Jejich tvorba je zodpovědná vůči přírodě.

Londji

Londji, španělská značka sídlící v Barceloně, vyrábějící ty nejkrásnější puzzle, hry a hračky pro děti, vše založené na originálních potiscích, fenomenálních barvách a nejvyšší kvalitě v kombinaci s designy a kresbami, které potěší každého.

V nabídce Londji jsou puzzle zajímavých tvarů a velkých rozměrů, oboustranné, dvou i 3 metry dlouhé, ale také domino, yo-ya, memo hry, omyvatelná a netoxická tetování pro děti. To vše a mnohem více z recyklovaného kartonu. Hlavním mottem značky je: „Originální hračky pro děti od 3 do 103 let“, ale najde se i něco pro menší děti.

Hry a deskové hry Londji jsou skvělým způsobem rodinné zábavy a rozvoje kreativity, motoriky a objevování různých dovedností, které v dětech dřímají. Doporučujeme!

MONK & Anna
oblečení, papírenské produkty a módní doplňky. Značka byla založena roku 2016 třemi kreativními dušemi, které mají společnou lásku k filmu King Kong (odtud tedy inspirace pro název). Ti tři kreativci jsou konkrétně Simone, Dorien a Lotte, kteří společně chtěli navrhovat a tvořit produkty, které oni sami milují...a tak je společně navrhují a tvoří. Inspirují se Japonskem, přírodou a řemeslem obecně. 
"Ve světě, kde už tolik krásných věcí je, my prostě jen tvoříme věci, které milujeme." 
Všechny kolekce a produkty Monk & Anna jsou navrženy v jemných a zemitých barvách. Snaží se o nadčasový a čistý design. Tvoří pouze malinkatý kolekce vždy s ohromným důrazem na detail a preciznost provedení.
Každému produktu značka Monk & Anna vymýšlí důmyslné balení, jméno a příběh. Všechny názvy jsou také inspirovány filmem King Kong. 

Jaký je proces tvoření? Vždy, když navrhují novou kolekci, začínají barvami. Poté se zaměří na materiály a textury.  A pak už se jen nechají unášet na vlně inspirace každodenního života. Díky tomuto kreativnímu procesu kolekce Monk & Anna zůstanou vždycky vzrušující a živé. Jednotlivé kolekce a jejich produkty rostou a dozrávají tak nějak s týmem třech kreativců. Společně. Krok za krokem...

Mrs Ertha

Mrs Ertha - portugalská značka z krásného města Porto, navrhuje stylové kojenecké a dětské doplňky v jemných barvách. Kolekce Mrs Ertha obsahuje skvělé produkty, jako jsou plavky, čepice, pískové hračky, dětské hodinky, batohy, boty, čepice, panenky, puzzle a mnoho dalších krásných věcí. 

Muuki

Muuki byl vždy jednoduchý nápad. Manželé Inga a Maciek chtěli sloučit čistý design s funkčním produktem, a to vše s ohledem na ekologickou zodpovědnost a pozitivní dopad na svět, ve kterém žijeme. Muuki je prémiová láhev na osobní wellness - "dokonalá láhev na hydrataci". Je navržena tak, aby monitorovala a pomáhala splňovat denní doporučenou potřebu vody, protože správná hydratace těla umožňuje být zdravým a v pohodě.

Picca Loulou

Nizozemská značka Picca Loulou vyrábí krásné plyšové hračky, chrastítka a dekorace do dětských pokojíčků. Všechny produkty jsou vyrobeny z nejlepších přírodních látek s důrazem na kvalitu a zajímavé, detaily, které dodávají každé hračce jedinečný charakter. Pastelové barvy, odolné látky, pěkný design v kombinaci s dekorativními kartonovými krabicemi, které se stávají domečky na hraní, to je Picca Loulou. Jedno víme jistě – tyhle hračky, vykouzlí úsměv na každé tváři a stanou se na léta oblíbeným plyšákem.

Sticky Lemon

Sticky Lemon je holandský label založený v roce 2016, vyrobený pro malé i velké děti. Živé barvy, výrazné vzory a svérázné akcenty jsou podstatou Sticky Lemon. Sticky Lemon je tvořen pro otevřené a odvážné děti. Značka nabízí různé batohy, pouzdra na tužky a boty do deště pro ty nejsvobodomyslnější děti. Jejich kolekce inspiruje děti k uvolnění a stylové zábavě.

Kukukid

Je zřejmé, že děti jsou skvělou kombinací vzpoury a roztomilosti. Tato výbušná směs byla inspirací pro oblečení polské značky KUKUKID, jejíž klíčové poselství je Rebel, but cute. V portfoliu značky KUKUKID najdete dino mikiny a bundy. Bláznivé barevné vzory, které k sobě ladí a děti je milují.
KUKUKID je 100 % vyroben v Polsku třemi maminkami, které jsou blázni do módy stejně jako jejich děti. Společnost spolupracuje pouze s místními Fair trade šicími a tiskařskými společnostmi; přesvědčení, kterého si KUKUKID velmi váží.


MiDeer
Mideer jako značka hraček, která klade důraz na estetiku a vzdělávací funkci v rámci globální multikulturnosti, se neustále držíme konceptu spojení umělecké tvořivosti s multikulturalismem světa a pomáháme rodinám a dětem po celém světě vytvářet lepší život prostřednictvím našich produktů. Přinášíme nápady, které jsou v souladu s uměním a vedou dialog se světem. Doufáme, že děti mohou prostřednictvím našich produktů otevřít dveře do světa a pocítit krásu umění, čímž podnítíme jejich představivost a rozvineme mnohonásobné inteligence.

Mushie

Mushie, nejkrásnější design dětských výrobků a jedinečné barvy americko – švédské značky, která dobyla svět a rychle se rozvíjí. Jeho nabídka zahrnuje silikonové bryndáčky s kapsičkou v efektních vzorech, korálkové přívěsky na dudlíky, nádobí, pleny z biobavlny a nejprodávanější stohovací věže na hraní.

Tajinebanane

Všechna trička Tajinebanane vznikla v hlavě novorozené maminky, které zjistila, že nemá žádné vhodné oblečení na kojení. A tak se zrodil nápad, který skvěle dopad.
Kojící trička jsou navrhována ve francouzském La Rochelle, vyráběna v Portugalsku. Na návrzích spolupracuje Ali s různými umělci a za každým návrhem stojí několikahodinová ruční kresba. 

Naše Trew produkty si vyrábíme sami a chceme do kosmetického průmyslu vnést více transparentnosti. V tomto relativně nepřehledném odvětví chceme, aby naši uživatelé věděli, co si na pleť nanáší, a rozuměli tomu. Proto transparentně nabízíme jednoduchá a účinná složení a zaměřujeme se pouze na to nejdůležitější. Respektujeme naši pleť i naši planetu. Na základě našich zkušeností a přesvědčení jsme se rozhodli navrhovat produkty péče: bez kompromisů v oblasti etiky, veganské a cruelty free; bez kompromisů v oblasti složení, 100% přírodní původ; bez kompromisů v oblasti dopadu na životní prostředí, ekologicky navržené obaly; A samozřejmě bez kompromisů v oblasti účinnosti a zábavy!

Produkty Trew, které se vyrábí ve Francii, neobsahují žádné kontroverzní složky.

Tuban

Značka Tuban se zaměřuje na výrobu kvalitních pomůcek pro senzorickou hru, která podporuje smyslový rozvoj dětí. Navrženy s ohledem na bezpečnost a zábavu, produkty značky Tuban jsou ideálním společníkem pro domácí i venkovní senzorické aktivity. S Tuban produkty vytvoříte prostředí, kde dítě může svobodně zkoumat a objevovat svět kolem sebe, zatímco rozvíjí své schopnosti a dovednosti.
Produkty, které stimulují kreativitu. 

Zezuzulla
Dětské overaly.