Představujeme kolekci booso CHOOSE HAPPY

Představujeme kolekci booso CHOOSE HAPPY

Je to tady! První drop z nové kolekce booso s názvem CHOOSE HAPPY právě dorazil a nemůžeme se dočkat, až vám jej představíme.

CHOOSE HAPPY není jen název kolekce, je to připomínka žít život s radostí a vděkem za malé věci. Každý kousek oblečení v této kolekci nese poselství optimismu a pozitivního přístupu ke každodennímu životu, inspirován tou nejlepší verzi sebe sama. Vyberte si být šťastní s CHOOSE HAPPY!

Zimní úprava oblíbených teplákových souprav

Znovuobjevte vaše oblíbené teplákové soupravy, které prošly speciální zimní úpravou. Víme, jak důležité je, aby dětem bylo v chladnějších měsících teplo, a přesto vypadaly stylově. Tyto sady jsou nyní ještě měkčí a teplejší. Barvy jsem vybírala s ohledem na to, aby skvěle ladily mezi sebou. Ať už preferujete smíšené kombinace nebo si oblíbíte monochromatický vzhled, máme pro vás něco, co vás nadchne.

Vesty, které zbožňujete

Kdo z vás nemá rád booso vesty? Opravdu jsou vaše all time favourite.  A já se nedivím. V nové kolekci přicházejí v osvěžujících barvách modré a lila, které perfektně ladí s ostatními kousky z booso. A pokud máte rádi novinky,  oboustranná teddy vesta vás rozhodně nenechá chladnými. Je tak roztomilá, že ji budete dětem dávat pořád! A ony je nebudou chtít sundat.

Šťastné kočičí tričko

Nesmíme zapomenout ani na nové kočičí tričko. Představuje radost a veselí, které kolekce CHOOSE HAPPY nese v sobě. Černá kočka naopak. :)

Omezené množství

Ráda bych vám připomněla, že všechny kousky jsou v omezeném množství. Pokud vás tedy něco zaujme, doporučuji neváhat. 

Doufám, že se vám nová kolekce líbí tak jako mě. Já už se těším další drop, který dorazí do měsíce.

Zpět do blogu